Eventy ALL INCLUSIVE


18. 03. 2016
Myslíte si, že to nie je možné? Ukážeme vám, aké je to jednoduché. Stačí si len zvoliť vhodný variant, alebo kombináciu viacerých bonusových balíkov.

Ponúkame Vám eventové balíky vhodné na všetky typy eventov, ale hlavne pre rôzne vianočné a koncoročné podujatia pre obchodných partnerov alebo zamestnancov. Môžu vašej spoločnosti ušetriť značný čas pri príprave a organizovaní eventov, zbaviť vás zbytočného stresu a v neposlednej miere vám ušetriť aj nemalé finančné prostriedky, ktoré potom môžete využiť na iné účely.

ALL INCLUSIVE PROGRAM – návrh vhodnej témy eventu, prenájom priestorov, hudobný a tanečný program, DJ s diskotékou, dekorácie, darček pre každého hosťa. Minimálny počet je od 40 osôb.

ALL INCLUSIVE PARTY – návrh vhodnej témy eventu, prenájom priestorov, raut, nealko aj alko nápoje, umelecký program, dekorácie, darček pre každého hosťa. Minimálny počet je od 40 osôb.

ALL INCLUSIVE EVENT - návrh vhodnej témy eventu, ubytovanie v hoteli, občerstvenie pri príchode alebo obed, raňajky, prenájom priestorov na večernú párty, raut, nealko aj alko nápoje, umelecký program, dekorácie, darček pre každého hosťa. Minimálny počet je od 50 osôb.

NEW CLIENT BONUS – bonusový program pre nových zákazníkov

PROGRAM & PRODUCTION service – pre zákazníkov, ktorí radšej eventy pripravujú vo vlastnej réžii ponúkame zaujímavý servis, ktorý uľahčí jeho prípravu – zabezpečenie len umeleckého programu, alebo výzdoby priestoru eventu.

Kontakt

Company, s.r.o.
Kladnianska 12,
SK - 821 05 Bratislava

tel./fax: +421 2 5477 6508
e-mail: info@company-sro.sk

IČO: 36 711 969
IČ DPH: SK2022296837
Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 43626/B